lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Počítače

Včela

Počítače


Odkazy

Helko Computers CZ s.r.o.

Helko computers – Zabýváme se prodejem notebooku, tiskáren a příslušenství. Potom také klávesnic, monitorů, pamětí a všeobecně veškerým sortiment k PC. Dále prodáváme ostatní elektroniku jako jsou například GPS navigace, mobilní teleony aj.

e-Arcade - internetový obchodní dům, pronájem e-shopů

Internetový obchod e-Arcade je internetový obchodní dům nebo internetové obchodní centrum poskytující nákup přes internet zboží na jednom místě. Bezpečné online nákupy v eshopech nákupního centra a pronájem e-shopů a rozsáhlý kompletní SEO servis.

BMWfriends.cz

BMW Friends, zábavný a informační portál o vozech značky BMW, rady, tipy a návody. Profily aut, uživatelů, srazy, obsáhlé fórum, chat, uživatelský blog, e-shop, články a novinky ze světa BMW. To vše na jednom místě a bez poplatků nebo VIP účtů.

SWS terminál

Poskytovatel internet připojení na Vysočině - VysočinaNET s.r.o.

Připojení k internetu pomocí bezdrátové Wi-Fi sítě na Vysočině. VysočinaNET pokrývá Havlíčkův Brod,Jihlava,Pelhřimov,Benešov.

Dits.cz – webhosting, webdesign, sítě

Tvorba webů, webhosting, webdesign, Joomla hosting, JCS hosting, správá sítí, internetové obchody, OsCommerce hosting, penetrační testy, internetové aplikace, internetová bezpečnost, vývoj softwaru na zakázku.

Demaster - stavíme weby

Tvorba www, webdesign, redakční a publikační systémy (CMS), SEO optimalizace, intranety, internetové obchody ( e-shopy ), webhosting, registrace do katalogů a vyhledávačů, copywriting, tvorba log, bannerů, plakatů, firemní a jiné grafiky.