lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Firmy Exclusive  >>  Krby - kamna

Včela

Krby - kamna

Firma Krby Molčan se zabývá zejména stavbou krbů, kamen, kachlových kamen a kachlových sporáků na klíč. Firma je členem cechu kamnářů České republiky - organizace, která zaštiťuje renomované firmy v oboru.

Posezení u krbu máme spojené vždy s domácí pohodou a zejména pokud je venku zima nebo podzimní plískanice, je praskající oheň v krbu hřejivým symbolem domova, ke kterému se rádi vracíme.

Ovšem pokud se rozhodnete pro realizaci krbu, doporučujeme Vám využít služeb odborné firmy, neboť krb, ač se to třeba nezdá je poměrně sofistikovaným zařízením, a aby správně táhnul musí být správně propočítán a zvolen vhodný materiál či krbová vložka. Námi postavené stavby jsou realizovány odborně vyškolenými pracovníky po celé České republice s ohledem na nejnovější poznatky a technologie v oboru.

Rádi se s Vámi uvidíme v naši vzorkové prodejně v Praze 4 Libuši při nezávazné konzultaci, kde si můžete vybrat z kompletního nabízeného sortimentu a upřesnit své konkrétní představy, přičemž konzultace a odhad ceny poskytujeme zdarma.

Mimo samotných staveb "na klíč" zajišťujeme i samostatný prodej krbových vložek renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců např. HARK, SUPRA, LAUDEL, JOTUL, FABRILOR, BODARD & GONAY, TURBO FONTE, SPARTHERM, CHAZELLES, EDILKAMIN, BEF (Blanzek), LES FOYERS, DE LUXE, KOBOK, STEKO, ABX, ROMOTOP, jakož i krbových obestaveb z přírodních materiálů a umělého kamene, krbových kamen, přenosných sporáků a krbových doplňků.

Naše firma je smluvním prodejcem kompletního nabídky krbových kamen (včetně řady Exclusive) a kvalitních krbových vložek Romotop.

ne


Odkazy

Kamna krbová

Kamna s výměníkem

Kachlova kamna

Kamna peletová

Akce kamna

Jotul kamna

Kachlova kamna krbova

Kamna romotop

Kamna krbova romotop

Kachlova kamna starozitna

Kachlova kamna kuchynska

Krby

Zabýváme se stavbou teplovzdušných a teplovodních krbů, kachlových kamen a sporáků navrhovaných individuálně na zakázku podle konkrétních požadavků a možností zákazníka. Stavby jsou realizovány odborně vyškolenými pracovníky po celé České republice s ohledem na nejnovější poznatky a technologie v oboru.