lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Sport firmy  >>  Půjčovny lodí

Včela

Půjčovny lodí


Odkazy

Půjčovna lodí - Dušan Jakubec

Půjčovna lodí – kánoí s dopravou na řeky Lužnice, Vltava, Sázava a Otava. Parkování vozidel zdarma. Slevy nejen pro školní výlety.

Bisport CZ

půjčovna kanoí, kajaků, raftů, lodě - kajak, vydra, turan, raft

Půjčovna raftů Vltava

Půjčujeme rafty a nafukovací nebo plastové lodě pro sjíždění Vltavy. Máme velmi příznivé ceny. K zapůjčenému raftu nebo lodi dostanete pádla, vesty, barely, mapku řeky a také zajistíme dopravu prostornými minibusy Mercedes Sprinter.

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí a raftů TITANIC vám již dvanáctým rokem nabízí komplexní vodácké služby na všech řekách v ČR, hlavně na jihu Čech – Vltava, Lužnice, Otava… Organizujeme rodinné, školní i firemní výlety.

CA POVODA - pohodová dovolená na řekách

Půjčovna lodí Sázava i jiné řeky. Plastové kanoe, pádla, vesty a barely. Zajišťujeme vodácké akce a školní kurzy na českých i slovenských řekách. Naše služby zahrnují zapůjčení a dopravu lodí, převoz bagáže, zatímco plujete po řece i doprovod instuktora. Sázava a Stvořidla, Orlice a Litický oblouk, Berounka, Ohře, Dunajec, Vltava, Otava, Hron, Poprad.... Více najdete na www.povoda.cz

půjčovna - lodí.cz , sázava, berounka, lužnice, otava

Půjčovna lodí na Sázavě. Kanoe, pádla, vesty, barely. Doprava v ceně, výlety, akce. Veškeré vybavení nové v sezóně 2008. Také řeky Lužnice, otava, Berounka. Týnec, Pikovice, Čerčany, Zruč nad Sázavou, Kácov, Český Šternberk, Stvořidla, Čtyřkoly, Stříbrná Skalice, Sázava, Horka nad Sázavou

Půjčovna lodí CESTA Sports

Kánoe a rafty na Vltavě, jejich půjčování, doprava, servis.