lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Zdraví firmy  >>  Hubnutí diety

Včela

Hubnutí diety


Odkazy

Zdravá výživa, dieta, hubnutí, životní styl

Chcete zhubnout a žít zdravě? Poradíme vám jak na to! Zdravá výživa a správný životní styl – Wellness

Kosmetika

Sálon Ela Vám nabízí kosmetické procedůry v podobě omalzení, omlazení obličeje, bezbolestnou liposukci. Dále nabízíme služby omlazení obličeje a různých částech těla chemickým peelingem.

Přírodní doplňky stravy

Zdraví prospěšné doplňky stravy od Finclub vybírají odborníci z Lékařského gremia. Můžete využít i poradenskou službu lékaře. Dále nabízí přírodní kosmetiku, antioxidační kosmetiku, čistící přípravy a další zboží.

Vegall, doplňky stravy na bázi včelích produktů

Informace o preparátech se včelími produkty, jejich vlastnostech. Možnost nákupu také za velkoobchodní ceny. Doplňky stravy určené zejména ženám v období klimakteria. V nabídce i preparáty pro muže při andropauze a přípravek na revmatické potíže.

Klimakterium - přírodní preparáty

Firma Vegall před 10 lety uvedla na trh přírodní preparát na bázi včelí mateří kašičky Sarapis, který je určen ženám v období klimakteria. Sarapis napomáhá překonávat potíže v přechodu - návaly horka a potu, bušení srdce, poruchy spánku, poruchy koncentrace. Dalším přípravkem pro ženy je Sarapis Soja, který kromě včelí mateří kašičky obsahuje izoflavony z červeného jetele a sóji. Pro muže při sexuálních i psychických potížích jsou určeny přípravky jako Kürbiskern+Blütenpollen, Ženšen - Erektin Forte, Gelée Royale. V letošním roce byly uvedeny na trh další dva výrobky a to Sarapis Mensis a Sarapis pro muže.

Zimní zahrady DAFE-PLAST

Zimní zahrady na klíč, zimní zahrady ze značkových plastových i hliníkových profilů. Využijte online konfigurátor zimní zahrady. DAFE-PLAST dále vyrábí a montuje plastová okna, plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře, izolační okna, okna pro pasivní domy i prosklené stěny