lupa

Home  >>  Automobily  >>  Škoda  >>  Škoda Yeti

Včela

Škoda Yeti

Základní informace

Škoda Yeti je první SUV značky Škoda. V době kdy bylo auto pouze jako koncept, většina laické i odborné veřejnosti pochybovala, že se tento lehký teréní vůz začně sériově vyrábět. Nicměně Škoda dodržela co si předsevzala a snežný muž je na světě a nutno říci, že je to fešák.

Stupně výbavy:

Active

Výbava Active je základní verzí výbavy. Auto má v základní výbavě brzdový systém ESP, ABS, brzdový asistent, šestnáctipalcová ocelová kola a halogenová světla, elektricky ovládáná zrcátka, centrální zamykání a střešní nosič. Auto je dále standartně vybaveno klimatizací.

Ambition

Výbava Ambition nabídne hliníková kola, hlavové airbagy, airbag u řidiče, přední mlhovky, centrální zamykání na dálku, tempomat, autorádio na CD a MP3

Experience

Nejvyšší variantou provedení je výbava Experience. Zde má auto sedmnáctipalcová hliníková kola, dvouzónovou klimatizaci Climatronic, vyhřívaná přední sedadla, zadní parkovací sensory a autorádio s osmi reproduktory.

Motory

Škoda Yeti nabízí tři benzínové motory:

1.2 TSI 77 kW
1.4 TSI 90 kW
1.8 TSI 118 kW

a tři naftové motory:

2.0 TDI 81 kW
2.0 TDI 103 kW
2.0 TDI 125 kW

Škoda home


Odkazy

Nová Škoda Yeti

oficiální stránky vozu Škoda Yeti - najdete zde verze výbavy, informace o bezpečnosti, technická data vozu, galerii, ceník, příslušenství, konfigurátor Škoda, popis interiéru a exteriéru, seznam prodejců, možnosti financování a mnoho dalšího

Škoda Yeti recenze

technická data, nová fotogalerie, kompletní ceník, plakáty, popis motorizací a jaká je nejvýhodnější a mnoho dalšího

Video test Škoda Yeti v Beskydech

Test vozu Škoda Yeti v terénu - Beskydy, youtube video s komentářem - popis jednotlivých systémů vozu

Test Škoda Yeti 2.0 TDI

Recenze vozu Škoda Yeti 4x4 2.0 TDI, popis motorizací, fotogalerie z jízdy v terénu (včetně brodění potoka), fotky interiéru (palubní deska, zavazadlový prostor, sedačky), technické údaje (výkon, spotřeba, rozměry, světlá výška), Cenové rozmezí jednotlivých verzí vozu.

Škoda Yeti SUV

Podrobné informace o vozu Škoda Yeti - interiér, exteriér, pohonné jednotky, technická data, novinky Škoda