lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Auto-Moto  >>  Autoservisy

Včela

Autoservisy


Odkazy

Tlumiče pérování

Tlumiče pérování osobních aut-opravy, výměna a prodej nových

World Car

Nabízíme komplexní servisní služby na nejmodernějších zařízeních. Karosářské opravy na laserové rovnací stolici DATALINER 9000. Lakýrnické práce, stříkací box BLOTHERM, barvy DUPONT. Pneuservis, GO motorů, autoelektrika, diagnostika motorů přístrojem SNAP ON. Opravy automatických i manuálních převodovek. Mechanické práce. Vlastní odtahová služba Autoelektrika, montáž hands free Nabízíme Vám pomoc při řešení pojistných událostí, firma je smluvním partnerem pojišťovny Allianz. V případě pojistné události zapůjčení vozu zdarma.

Autoservis Zdeněk Červenka

příprava vozidla na TK, zařízení TK, opravy brzd, výměny kotoučů opravy elektrického příslušenství, výměna výfuku, opravy motorů

Opravy automatických převodovek

nabídka služeb v oblasti oprav automatických převodovek všech typů osobních automobilů

Auto-Čalounictví Petr Záruba

Poskytujeme veškeré čalounické práce na nábytku, čalounění osobních a nákladních automobilů, motocyklů a veteránů.

Autoservis Chrudim

Autoservis a autoopravna Chrudim provádí servis a opravy automobilů, STK a emise, diagnostika, geometrie kol, odtahová služba.

Autoservis 2K

Autoservis 2k Vám nabízí široké spektrum autoopravárenských služeb. Od základních služeb jako je výměna olejů, kontrola a výměna brzdových destiček až po složitější opravy. Nabízíme např. rovnání karosérií na laserové rovnací stolici Dataliner, dále servis a plnění klimatizací. Dále nabízíme prodej originálních náhradních dílů Ford. Připravíme Váš vůz na STK.

Otevírací doba:

Po - Čt 8.00 - 17.00
Pá 8.00 - 16.00

ADJ.cz Jihlava - roční vozy, autodíly, autoservis

Autorizovaný prodej a servis Mazda, nezávislý prodej a servis Ford, autorizovaný servis Bosch Car Service, prodej ojetých a ročních vozů. Prodej náhradních dílů a autodoplňků s rozvozem, výběr z on-line katalogu, pneuservis, karosárna a autolakovna.

František Kořínek

Autoopravna Kořínek provádí veškeré opravy a servis automobilů osobních a dodávkových, všech značek a typů. Příprava a provedení STK vozidla, pneuservis, karosářské práce, diagnostika. Součástí firmy je půjčovna osobních a dodávkových automobilů.

Autoservis Pašek - STK,emise, tachografy, autodoprava, dealer TATRA

Komplexní opravy a servis nákladních a osobních vozidel – výměna provozních náplní a filtrů, opravy motoru, brzd, podvozku. Opravy elektroinstalace a diagnostika. Čištění servis a montáž klimatizace.Klempířské práce, rovnání rámů a kabin,lakování. Zabezpečení a monitoring vozového parku. Ověřování tachografů, pneuservis, měření emisí, STK. Autorizovaný dealer a servis nákladních automobilů TATRA, prodej náhradních dílů. Autorizovaný servis PANAV. Zajištění stavební dopravy vozidly TATRA a MERCEDES BENZ. Technologická doprava surovin vozidly TATRA. Zemní práce. Certifikace ISO 9001.

Robert Nechanický

Provádíme opravy motorových vozidel benzin i diesel. Opravy motorů, výměny rozvodů, spojek, brzd, tlumičů, výfuků a dalších mechanických částí. Plníme autoklimatizace - provádíme desinfekci klima systémů.

Autoservis Benešov

Náš autoservis je tu pro vás.Kompletní servisní prohlídky včetně pneuservisu,GEOMETRIE,zajištění stk,diagnostika,parkovací systém,výměna auto skel,tažná zařízení,ochrana vašeho vozu na zimu-nástřikem wayxoil.zajištění pojistných podmínek pro opravu vašeho vozu,zapůjčení vozu.odtah vozu,lakýrnické práce.atd www.autoservis-filip.cz Poznámka Rádi vám

Opravy hláv valcov, Brúsenie, Výbrusy

Repasovanie, renovácia motorov. Rovnanie hláv valcov brúsením a frézovaním. Výbrusy valcov bloku motora. Brúsenie ventilov, výmena sediel ventilov a mnoho iného. Predaj a výroba náhradných dielov pre spaľovacie motory.

Opravy automatických převodovek

ZF PAKRA – autorizovaný servis koncernu ZF Friedrichshafen AG, originální náhradní díly, servis a opravy - automatické, sekvenční a mechanické převodovky pro osobní automobily, nákladní vozidla, autobusy, stavební a zemědělské stroje, autojeřáby a speciální dopravní a průmyslovou techniku, servořízení, servočerpadla a nápravy ZF.

Škoda Shop

Advatec

Karavan CZ

Kabriolety

Autoklimatizace

Autolaky Novotný

K & K autoservis + půjčovna + autobazar

Autoservis Imlauf

Autoservis společnosti AUTO IN s.r.o. Ford

Autoservis společnosti AUTO IN s.r.o. Vážení motoristé, dovolujeme si Vám nabídnout služby našich autorizovaných autoservisů. Kvalifikovaní technici poskytnou Vašemu vozu odbornou péči s použitím originálních dílů Ford se 100% zárukou a za výhodné ceny. Náš servis Vám nabízí * běžná údržba * pravidelné garanční prohlídky * sezónní prohlídky * střední a generální opravy * záruční a pozáruční opravy * opravy po havárii * originální díly Ford a Motorcraft * autorizovaná karosárna Ford * likvidace pojistných událostí - smluvní opravna pojišťoven: Česká pojišťovna, Generalli, Kooperativa * nejmodernější speciální nářadí a vybavení * seřizování a diagnostika motoru - WDS * příprava na STK a její zajištění * lakýrnické práce * pneuservis včetně uskladnění pneu * geometrie * elektromechanické práce * opravy a výměna čelních skel * montáž doplňků včetně handsfree sad * montáže zabezpečovacích zařízení: Defend-Lock, Construct * možnost zapůjčení náhradního vozu * odtahová služba * přímý příjem s bezplatnou vizuální prohlídkou vozidla * ruční mytí a čistění vozidel

Autoservis, autoskla a ruční mytí a čištění aut

Firma Auto Pospíšil poskytuje kompletní autoservisní práce i rychloservis na počkání. Při splnění pojistných podmínek provedeme výměnu Vašeho autoskla zdarma. Dále nabízíme ruční mytí a čištění automobilů a kompletní pneuservisní služby.

Oleje a maziva Molykote

Internetový prodej průmyslových maziv, kluzných laků, past,olejů a disperzí značky Molykote.

HALFORDS vše pro auta a kola

Halfords je jedna z největších Britských maloobchodních společností. Soustřeďujeme se na prodej autodoplňků a cyklodoplňků, náhradních dílů a jízdních kol, které zároveň i servisujeme. Autoservisy a cykloservisy jsou součástí našich prodejen.

JSMOTO.cz

Prodej a servis motocyklů, skůtrů, čtyřkolek, náhradních dílů a moto příslušenství. Přijímáme automobily i motocykly do komisního prodeje či vykupujeme na hotové. Rovněž provozujeme internetový obchod a splátkový prodej.

Autovars, a.s.

Společnost Autovars je oficiálním prodejcem vozů značky Opel. Autovars má i vlastní autoservis a půjčovnu náhradních vozidel. Kontaktní osoba : Michal Skala Mob. : 608672888 Email .: michal.skala@autovars.cz

Autoservis Brno

V našem autoservise (autoopravně) provádíme veškeré opravy Vašich vozidel všech značek. Podívejte se na podrobnosti.