lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Finance

Včela

Finance


Odkazy

Pagina Praha a Příbram

Účetnictví, mzdy, audit a archivace dokumentů od roku 1991. Zbavte se starostí o ochranu dokumentů a jejich archivační lhůty v našem archivu s certifikátem ISO.

Němec and partners a.s. - pojišťovací makléřská společnost

Nabízí a zajišťuje individuální přístup při řešení požadavků a potřeb klienta, komplexní servis při realizaci nebo optimalizaci pojistného zájmu, likvidaci pojistných událostí a správu portfolia klientů.

DAS pojišťovna právní ochrany

Omega 95, s.r.o. obchodní zastoupení D.A.S. pojišťovny právní ochrany, a.s. Pojištění právní ochrany se vztahuje na rodinu, nemovitý majetek, vůz, pracovněprávní vztahy a další.

Busyman - Hledáte investora, Hledáte projekt, Start UP

Busyman.cz je největší databáze soukromých investorů a podnikatelských projektů. Hledáte investora? Tipy pro podnikatele? Spojujeme perspektivní podnikatelské plány s investory a investicemi. Byznys půjčky pro podnikatele. Start-up bussines půjčky.

Dotace, Centrum pro rozvoj Vysočiny

Občanské sdružení Centrum pro rozvoj Vysočiny zprostředkovává dotace z EU. Vyřizuje získání dotací pro podnikatele, dotace pro zemědělce, dotace pro začínající podnikatele, dotace pro začínající zemědělce, dotace pro obce a města. Dále se zabývá administrací dotací, organizuje výběrová řízení, veřejné zakázky, vyhledává nejvhodnější dotační tituly pro všechny podnikatelské či jiné investiční záměry. Získává dotace pro založení plantáží rychle rostoucího Japonského topolu. Zařizuje výsadbu a nákup řízků Japonského topolu.

Ok companies - prodej firem a ready made s.r.o.

Pokud chete zahájit podnikání snadno a rychle, Ok companies jsou tu přesně pro vás. Nabízíme našim zákazníkům získání firmy pohodlným způsobem ve velice krátké době. Jsme profesionálové v našem oboru.

Cestovní online pojištění

Cestujte bezpečně s online cestovním pojištěním na cesty i do hor. Nejlepší cestovní pojištění na trhu Vám teď nabízí varianty ve třech pojišťovnách - Allianz, Union, Evropská cestovní pojišťovna. Chraňte si svá dobrudružství. Pojistěte sebe i svou rodinu na online. poistenie.sk

3pilire.cz - průvodce důchodovou reformou

3pilire.cz přináší kompletní přehled změn důchodového systému v roce 2013. Nenechte se zaskočit změnou penzijního připojištění.

ISCS

investiční společnost - podílové fondy

Měšec

server o daních, penězích

Česká spořitelna

Investoři CZ

Akcie as

webové stránky www.akcie.as jsou provozovány skupinou českých soukromých investorů, jejichž investiční zájem je soustředěn na české a slovenské akciové emise, mj. akciové společnosti vzešlé z kuponové privatizace proběhnuvší v ČR a SR na počátku 90. let minulého století.

E investor

investiční strategie Cenných papírů Komodit Nemovitostí Zlata, mincí, diamantů, drahých kovů Umění Poštovních známek

Finančník CZ

jak obchodovat na komoditní burze

Grantstat.cz - granty a výzkum

Analýza a zpracování statistických dat pro granty a výzkum z oblasti lékařství a biologie.

Archivace dokumentů

Archivace u společnosti Pagina: uložení dokumentů a účetních dokladů ve spisovně splňující přísné podmínky za přijatelnou cenu.

1. Česká Grafická Společnost

Tiskárna cenných papírů specializující se na návrh, výrobu a tisk cenných papírů autorským ocelotiskem od roku 1993.

Výdělek na internetu

Web nabízí možnost výdělku z pohodlí vašeho domova. Objevte recept výdělku přes internetu.

Půjčky

Půjčky - Rozcestník, informační a inzertní server o půjčkách. Půjčky na směnku, půjčky bez ručitele, půjčky bez potvrzení o příjmu. Čeho se vyvarovat, jak si vybrat investora bez rizika. Přehledně vyhledáte poskytovatele půjček ve svém okolí

Půjčky

Půjčky . Prostřednictvím stránek můžete Nabízet & Poptávat, půjčky a úvěry - Nebankovní půjčky i bez registru. Spolupráce pro seriozní poskytovatele půjček, poskytujete půjčky, nebankovní půjčky či , inkaso pohledávek, provozujete zastavárnu, nebo autozastavárnu,nabízíte stavební spoření, hypotéky, důchodové připojištění , či jiné finanční produkty ?

Podnikavec.cz

Teoretické informace o podnicích dle českého právního řádu. Členění podniků dle nejrůznějších kritérií.