lupa

Home  >>  Volný čas  >>  Cestování  >>  Kam na výlet

Včela

Kam na výlet


Odkazy

Zámek Hrádek

Chcete strávit noc na zámku a ochutnat českou a staročeskou kuchyni? Přijeďte k nám. Můžete si zde prohlédnout muzeum Františka Pravdy, kapli a zámecký park. Nabízíme možnost konání rodinných či jiných oslav a svateb i firemních školení.

Tipy na výlet

tipy na výlet v těchto lokalitách: Pardubice, Český Brod, Praha, Zoologická zahrada, Jílové u Prahy Braunův Betlém, Potštejn - Litice, Žaltman, Žleby, Kokořínsko,Bitva u Lipan, Blaník, Medník, Dětěnice, Byšičky, Ratibořice, Chlum u Hradce Králové, Hrádek u Nechanic, Paríž

A kam na výlet? - Ukazatel.eu

Tipy na výlet, ubytování, restaurace, hrady a zámky, zábava, sport...

Prachovské skály

Historie komplexu, Dopravní dostupnost, Místní příroda, CHKO ČR, Turistické okruhy, Zajímavá místa a vyhlídky Pověst o Pelíškovi

Turistické známky

Jsou to kulaté, dřevěné, vypalované plakety, které jsou suvenýrem a zároveň "potvrzením" o dosažení turisticky atraktivního místa. Jinde je nelze koupit. Navazující číslovaná řada známek sleduje hřebeny hor, toky splavných řek, mapuje hrady, zámky, přírodní i technické památky, historická města, zpřístupněné jeskyně, zoologické zahrady a mnoho dalších zajímavých míst. Turistické známky spolu s každoročně aktualizovanými mapami mohou hrát roli průvodce po krásách naší vlasti. Celý systém je neustále rozšiřován.

Komáří Vížka

Z Komáří Vížky je také jeden z největších výhledů v Čechách. Pokud vám bude přát počasí, můžete odtud přehlédnout celý hřeben Krušných hor, České Středohoří, Horu Říp, Ještěd i vrcholky Krkonoš.

Jízdní řády IDOS - jízdní řády vlaků, autobusů a MHD

Jízdní řády IDOS pro rychlé vyhledání jízdních řádů vlaků, autobusů a MHD.

Ubytování Mariánské Lázně

Hotel Villa Gloria v Mariánských Lázní nabízí pohodové a romantické ubytování v klidném prostředí nedaleko Lesního Pramene.

Letní tábor Kačlehy

Letní tábor pro děti od 9 do 15 let, celoroční akce a další informace naleznete na stránkách oddílu Kačleháci 78. skupiny Skalka. Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je samozřejmě pořádání letního dětského tábora v jižních Čechách.

Městys Rokytnice nad Rokytnou

Stránky obecního úřadu Rokytnice nad Rokytnou, okres Třebíč, kraj Vysočina. Informace o obci, zastupitelstvo, zpravodaj obce, úřední deska.

Pískovna Ovčáry

Příjemné koupání v zatopené pískovně, jen pár km od Prahy