lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Bydlení  >>  Řemesla  >>  Malíři pokojů - tapetování

Včela

Malíři pokojů - tapetování


Odkazy

RK Dekor

Provádíme malířské a tapetářské práce.Speciální malířské techniky,plastické povrchy , grafický design na stěny.

Malíři Pražský partner

Vaši malíři a lakýrníci v regionu Praha.

Malování Janů

Nabízíme malování pokojů, malování škol, vymalování průmyslových podniků a obchodů. Za 10 let existence jsme úspěšně zrealizovali více než 1000 zakázek pro občany, podniky, a školy.

Malíři pokojů Stachovec

Nabízíme malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nátěry střech, nátěry podlah, termoizolační nátěr a benátský štuk. Zdarma u Vás provedeme zaměření a odbornou konzultaci a do 24hod. zpracujeme cenovou nabídku.

Malířství a Natěračství Petr Škoda

Precizní malířské a natěračské práce.Malování byt.i nebyt.prostor.Nátěry fasád,střech,podlah.Speciální chemické nátěry(nátěry bazénů,nátěry konstrukcí,různé nátěry atd).Protipožární nátěry(dřevo,konstrukce).Stříkací zařízení Airless vhodné na malování hal,skladů apod,na nátěry konstrukcí,aplikace protipožárních nátěrů atd.Poskytujeme poradenství při vhodném výběru barev jak do interiéru,tak i exteriéru.Zajišťujeme výškové práce i originální nástěnné malby.

Malíři, malířské práce – Stupka

Malířské a natěračské služby, poradenství v oboru barev a nátěrových hmot. Postaráme se o vymalování interiéru, natření fasád, oken i dveří.

Malíři Bezděk - profi malíři pokojů

Nabízíme profesionální malířské práce, lakýrnické práce a rekonstrukce interiérů. Firma Malíři Bezděk Praha působí jak v Praze a středních Čechách, tak i v celé ČR. Malování bytů a kanceláří, nebo rekonstrukce interiérů s firmou Bezděk se stane potěšením a příjemnou změnou.

Malířský průvodce - malování pokojů

Malířský průvodce - mnoho informací z oboru malování pokojů, technologické postupy, cenné rady jak provádět jednotlivé úkony

Malíři-Malování pokojů

Malíři-Malování pokojů. Malování, lakování, tónování JSME TU PRO VÁS - Stále k mání

Malování pokojů

Malování pokojů i prázdných bytů, malování hal, malování ubytovacích zařízení, malování kanceláří, nebytových a skladových prostor