lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Bydlení  >>  Řemesla  >>  Úklid

Včela

Úklid


Odkazy

Hugr

Provádíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou (stavební, montážní a úklidové). Dále provádíme čištění průmyslových - tukových odtahů vzduchotechniky pomocí chemikálií, rozpoštědel a technologie DANDUCT CLEAN - tryskání suchým ledem.

Úklidová firma Zeman - úklid, čištění koberců

Zajišťujeme kompletní úklid pro domácnosti i firmy, úklid staveb, čištění koberců, mytí oken a další úklidové práce. Služeb naší úklidové firmy můžete využít na území Prahy a Středočeského kraje.

PROFIVYKLÍZENÍ - úklid a likvidace pozůstalostí

Vyklízecí a úklidová firma Profivyklízení nabízí zajištění vyklízení bytů a likvidaci pozůstalostí, vyklízení kanceláří, kancelářských prostor a dalších bytových či nebytových prostor. Prohlídka zdarma, výkup, konzultace při prodeji Vašich cenností. Volejte kdykoli, rádi Vám pomůžeme!

ÚKLIDOVÁ SLUŽBA L&L

Úklid domácností a kancelářských prostor. Úklid po řemeslných pracích a před kolaudací. Čištění koberců a čalounění.

Úklidové firmy

Nabídka naší úklidové firmy Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti malířských prací, Včetně následného úklidu po malování, mytí oken, čištění koberců

Čištění koberců

Čištění koberců - Služby pro bydlení. Stránky pro zakázníky poptávající a firmy nabízející čištění koberců

Úklidové firmy

Úklidové firmy - Praha, Brno, Ostrava - Celé Čechy i Morava. Pravidelný, generální, jednorázový úklid bytů, kanceláří, nebytových prostor, čištění koberců, čalouněného nábytku, čištění interiérů aut i ostatních dopravních prostředků, mytí oken, čištění žaluzií, speciální úklidové práce

Úklidové firmy

Úklidové firmy - Praha, Brno, Ostrava - Celé Čechy i Morava. Pravidelný, generální, jednorázový úklid bytů, kanceláří, nebytových prostor, čištění koberců, čalouněného nábytku, čištění interiérů aut i ostatních dopravních prostředků, mytí oken, čištění žaluzií, speciální úklidové práce

Čištění koberců

Čištění koberců technologií Kärcher - Čištění koberců provádíme ( za použití ekologických čistících prostředků ) mokrou cestou z odsáváním, tzn. že naše stroje na čištění koberců pracují na bázi tzv. extrakční činnosti.

Čištění koberců

Katalog pro čištění koberců a související služeb. Vyhledejte si firmu se zaměření na čištění koberců v databázi - Provádíte čištění koberců ? Zvyšte popularitu Vašeho webu, získejte kvalitní zpětný odkaz : Optimalizujte své stránky na klíčové slovo čištění koberců

Úklidové firmy

Úklidové firmy - Přehledné databáze úklidových služeb od firem z celé ČR. SEO optimalizace pro úklidové firmy - Vylepšete si pozice na úklidové služby ve vyhledávačích. přidejte si odkaz do katalogu.

www.eza.cz - čistící a úklidová technika

Prodáváme čistící a úklidovou techniku od světových výrobců: Hako, Multicar, Kränzle, Ghibli, Delfin, Ribo, Columbus, Soteco, Lavor, Eastmop, mycí prostředky a další. Nabízíme průmyslové a profesionální vysavače, podlahové mycí, zametací a úklidové stroje, tlakové stroje, komunální techniku a komunální zametací stroje včetně příslušenství. Provádíme odborný servis a prodej náhradních dílů.

AB čištění a úklid

Nabízíme úklidové služby ( úklid domů, bytů a kanceláří ). Zajistíme čištění koberců a čalounění. Pronajímáme čistící stroje Karcher. Můžete si u nás objednat i úklidové práce při výměně oken. Dále nabízíme úklidové práce po malování, stavebních úpravách. Zajistíme mytí oken a výloh. Používáme netoxické a biologicky odbouratelné čistící prostředky.

In Clean

Jsme solidní úklidová firma

VIP služby - Úklidové služby

Poskytujeme komplexní úklidové práce, svými službami se zaměřujeme především na úklid bytů, domů a firem. Svým klientům nabízíme kvalitní a profesionální úklidové služby, jsme schopni pokrýt i náročné požadavky našich klientů.

Úklidové a čistící prostředky, drogerie pro úklid

Informace o drogerii úklidové a čistící prostředky, vše pro úklid. Poznejte aviváže a ekologické prací prostředky. Šetrné a účinné mycí prostředky a přípravky do myčky.

Kärcher – čisticí stroje, technika

Internetový obchod s výrobky Kärcher nabízí spolehlivé a výkonné čisticí stroje, vysavače, myčky, stroje na čištění koberců, podlahové mycí stroje a zametací stroje.

Helena Pikhartová - úklid firem a domácností

Nabízíme jednorázový i periodický kompletní úklid firem, domácností a bytových domů. Zajistíme předkolaudační, generální úklidy po stavebních pracích. Úklidové služby včetně dezinfekce, mytí oken, úklid po řemeslnících, čištění koberců a čalouněného nábytku.