lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Bydlení  >>  Klimatizace

Včela

Klimatizace


Odkazy

Fuji Klimatizace |Kostečka

Fuji klimatizace AI , vzduchotechnika a tepelná čerpadla od Kostečka Group Vám zajistí optimální klima v budovách. Tepelná čerpadla zase uspoří Vaše náklady na vytápění rodinných domů díky využití odpadního tepla.

klimarapid

KLIMA RAPID nabízí široký sortiment klimatizací MIDEA, Panasonic a DAIKIN pro dům, byt i kancelář, pro průmyslové, administrativní a kancelářské prostory a prodejny. To vše včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

LG-klimatizace

Velkoobchod klimatizací, specializujeme se na klimatizace LG a bazénové odvlhčovače DRY. Zajišťujeme projekci, dodávku, montáž a servis bytové klimatizace, kancelářské a průmyslové klimatizace.

LG-shop.cz - klimatizace a bazénové odvlhčovače

Internetový obchod s LG klimatizací. Nabízíme vám široký sortiment nástěnných, kazetových, podstropních klimatizací či klimatizací venkovních. Taky bazénové odvhlčovače. Zárukou Vám může být, že je firma MICROWELL CZ s.r.o. největším distributorem LG klimatizací v České a Slovenské republice v letech 2004, 2005, 2006 a 2007.

Ciatik Trade, s.r.o.

Firma je přímým zastoupením výrobního závodu CIAT, který je jedním z předních výrobců klimatizačního zařízení v EU. Výrobní sortiment zahrnuje chladicí jednotky, tepelná čerpadla, suché chladiče, klimatizační jednotky, deskové výměníky, VZT.

Klimatizace Kostečka

Ryze česká společnost Kostečka byla založena v roce 1991. Od počátku je cílem společnosti poskytovat klientům veškeré technické i obchodní služby tak, aby byly uspokojeny jejich vize a sny o dokonalé službě.