lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Bydlení  >>  Žaluzie - rolety

Včela

Žaluzie - rolety


Odkazy

Žaluzie a rolety Fenster

Firma Fenster se zabývá službami v oblasti prodeje a montáže stínící techniky. Poskytujeme všechny druhy interiérových i venkovních žaluzií, sítě proti hmyzu, rolety a markýzy za vynikající ceny.

Interiérové dveře, rolety, markýzy

Plastic-Al - prodejce dveří a vrat na míru od společnosti Lomax, jako i dalších komponentů pro Vás dům, či byt. Interiérové dveře, sekční vrata, markýzy, rolety, pergoly, garážová vrata, plastová okna, žaluzie a další sortiment. Navštivte naše stránky a vyberte si správná vrata, dveře, interiérové zastínění, nebo okna.

Kateřina Vrtalová

Internetový prodej stínicí techniky Climax. Eshop nabízí na míru vyrobené horizontální žaluzie do plastových i dřevěných oken, vertikální žaluzie, markýzy, rolety, sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie a látkové rolety.

LSmont - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

Naše firma se zabývá prodejem, montáží a servisem stínící techniky. Výrobky, které nabízíme, jsou vyráběny z komponentů od předních evropských výrobců. Tyto komponenty společně s precizností výroby jsou zárukou vysoké kvality. V našem sortimentu jsou: horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.

Žaluzie,rolety,markýzy

Prodej - žaluzie, rolety, markýzy

Bastidor

Žaluzie představují souhru sluneční clony a moderního doplňku interiéru. V současných interiérech mají již své nezastupitelné místo a spolehlivě chrání vaše soukromí. Hodí se do školy, do kanceláře, do ordinace, ale i do bytu a rodinných domů.

Porta Bohemia

Společnost Porta Bohemia nabízí široký výběr plastových lamelových clon, kyvných dveří a vrat. Dále nabízíme prodej a montáž PVC závěsů a svařovacích závěsů. Klademe důraz na úsporu energie a vytváření hygienických prostorů.

Perfecta - garážová vrata, žaluzie a rolety

Výroba, prodej a montáž předokenních rolet, garážových vrat, markýz vnitřních a venkovních žaluzií a další stínící techniky. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci. Spolupracujeme s firmami Lomax, Hörmann, Climax, Minirol a Somfy.