lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Bydlení  >>  Řemesla  >>  Kamenictví

Včela

Kamenictví


Odkazy

Kamenictví - NOMEX GROUP s.r.o.

Profesionální služby v oboru kamenictví, zednictví. Rekonstrukce bytu a bytových jader. Kompletní kamenické práce - renovace kamene a teraca, broušení, pískování, mytí tlakovou párou, chemické čištění, strojové mytí, opravy tmelením (schody, dlažby, fasády, obklady). Odstranění graffiti, dodávky kamene, přírodní kámen pro byt, dům a zahradu, náhrobky a pomníky, kámen pro stavebnictví - krby, schody, kámen pro kuchyně a koupelny, kamenná dlažba, dlažební kostky, žula, mramor, pískovec, štuk. Pomníkové doplňky - lampy, vázy, mísy, kříže. Prvky zahradní architektury. Profesionální služby v oboru kamenictví. Repase kamene a kamenných prvků.

StoneGlobal - kamenické práce

Specializovaná kamenická firma na opravy, renovace a ošetření kamene a teras. Provádíme činnosti týkající se rekonstrukce a restaurování stavebních prvků - dlažby, schody, fasády, sokly, apod. Pracujeme s přírodními i umělými materiály.

Kamenictví Čech

Kamenictví Čech je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Od roku 1984 se zabývá výrobou klasických i atypických pomníků na zakázku, renovací pomníků, jejich pojištěním a prodejem pomníkových doplňků.

Kamenictví zpracovávající přírodní kámen, obklady a dlažby

KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o. je kamenictví, které je známo nejenom v České republice díky svým kvalitním pracovním postupům, technologiím a zkušenostem získaným díky velmi zajímavým zakázkám. Navštivte naše stránky a neváhejte nás kontaktovat.

TOP KÁMEN s.r.o. - prodej přírodního a obkladového kamene pro kamenictví

TOP KÁMEN s.r.o. je obchodní společností zabývající se dovozem, zpracováním a prodejem přírodního a obkladového kamene v ČR a zahraničí. Našemi odběrateli nejsou pouze kamenictví, ale i stavební firmy a projektanti, s kterými úzce spolupracujeme.