lupa

Home  >>  Volný čas  >>  Chovatelství  >>  Chovatelství psů

Včela

Chovatelství psů


Odkazy

PIT BULL SHOP

PIT BULL SHOP NABÍZÍ : Originální oblečení pit bull germany, trika, mikiny, košile, kraťasy, boty, čepice, sukně, reklamní předměty, bundy, kalhoty atd.. vše od této značky. Dále nabízíme boty zn. KMM, BULLDOG. Dále v prodeji robustní obojky, s nápisem plemen, jmen psů atd.. pevná vodítka, krmiva, elektronické obojky. Více na www.pitbullshop.cz NOVĚ : v prodeji KONGY, bommer bally. Od září 2006 dovoz značky PIT BULL WEST COAST

Psycholog psů

Rudolf Desenský - Artemis praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů

Pejskoviny.cz - dobrůtky a potřeby nejen pro Vašeho pejska

Specializovaný maloobchod s chovatelskými potřebami pro naše ctyřnohé miláčky.

PORTRÉTY Vašich miláčků, dárky+veškerá grafika!!!

Chcete mít originální obrázek či nějakou věc s portrétem koně,psa aj.? Profesionální malba na zakázku za bezkonkurenční ceny! ***Na cokoli* +návrhy všech různých propag. materiálů, vizitek,loga, prezentací atd.(spec. břidlice, *koňské přepravníky, fasády, interiér, obrázky, hrníčky, trička aj.) Zn.Originální dárek! Ukázka na: http://michelleeg.album.cz -sledujte pravidelnou aktualizaci nabídky 1x týdně!!

Salón pre psov

Salón krásy pre všetkých psov a mačky - Vykonávame strihanie a úpravu srsti, trimovanie, kúpanie, strihanie pazúrikov.

Inzercia psov

iPES.sk poskytuje priestor pre vaše inzeráty ponúkajúce psov a šteniatka na predaj, čí kúpu. Ktorákoľvek chovateľská stanica, alebo chovateľ si môže zadať inzerát zadarmo.

HomeX - Chovatelské potřeby

Firma se věnuje návrhu, výrobě a prodeji chovatelských potřeb. Nakoupit on-line můžete krmiva, potřeby pro psy a kočky, pet boxy, přepravky, skládací domečky, ohrádky, výcvikové pomůcky, pelechy, botičky a kosmetiku. Zajímavé ceny, akce na zboží a množstevní slevy. Rozvoz po Brně a okolí zdarma.

Milan Šorm Dog Art Shop

Internetový obchod s uměleckými dárkovými předměty s tématikou psích plemen. Sochy, sošky, emblémy, klíčenky, přívěsky, brože a mnoho dalšího od více jak 250 plemen psů. Dárky pro opravdu náročné milovníky psů. Pojďte si vybrat svého psího mazlíčka.

Profesionální fotografování psů, obrazy, grafika, design

Stránky výtvarnice a fotografky Lucie Skopalové. Malba zvířat na zakázku - obrazy, originální ruční malba na trika, webdesign - kompletní zpracování web stránek, grafické práce (od vizitky až po katalog, včetně zajištění výroby!), obsáhlá fotogalerie.

Výchova psa

Rady pro chovatele - Výchova a socializace psa

Haf bez obav - výchova psa

jak správně vychovat psa, kdo je vůdcem smečky, výběr štěněte, správný vztah - komunikace

Krmivo pro psy – informace pro chovatele

Informace, rady a tipy věnované chovatelům psů ohledně krmiv pro psy a správné výživě vašeho psa.

Psí potřeby – informace pro chovatele

Web popisující psí potřeby každodenního života, rady a tipy pro chovatele, péče o psa a psí hygiena.

Psí web

Online časopis pro chovatele psů. Čtenáři přiblíží plemena psů, jejich nemoci, výživu a krmiva pro psy a informuje o novinkách a zajímavostech v psím světě.

Psí eshop - potřeby pro psy

Online obchod s potřebami pro psy a pejsky. Oblečky, krmiva, hračky, přepravky, obojky a potřeby pro psí hygienu.

Psí oblečky Monchien

Monchien – oblečky pro psy šité na míru i hotové modely. Móda pro psy s možností výšivky se jménem pejska. Široký výběr barev a střihů.

Chovatelská stanice Kost-Tarro

Chovatelská stanice psů plemene Thajský a Rhodézský ridgeback. Standardy plemen, výstavy a osobní stránky našich fen.

Chantal Rose, Rhodéský Ridgeback, Chovatelská stanice.

Chovatelská stanice zaměřená na typického představitele Rhodéského Ridgebacka s vyjímečnými a světoznámými předky. Prodej a chov zdravých úžasných štěňátek nové generace s přátelskou povahou.

leonberger Ensson Bohemia

leonberger chovatelská stanice Enson Bohemia, chov, výstavy, štěnata

Inzerce psů

Inzertní portál věnovaný jen inzerci psů. Najděte nebo nabídněte zde svého pejska. Portál nabízí podrobné zadávání inzerátů a vyhledávání podle ras a lokality.