lupa

Home  >>  Volný čas  >>  Chovatelství  >>  Chovatelství psů  >>  Informační servery o psech

Včela

Informační servery o psech


Odkazy

Můj pes

atlas, psů, fotogalerie, forum, chat, archív článků, inzerce, psí stránky, chovatelské stanice, kynologické organizace, pohlednice psů, psí katalog,

Veterina info

Internetový veterinární rádce pro chovatele psů a koček, seznam veterinárních ordinací a klinik pro psy a kočky v ČR, veterinární poradna, odborné články a inzerce.

Pejsek CZ

Psí ztráty a nálezy, služby, poradna on-line, instituce a kluby, denní péče a výcvik, volný čas a zábava, literatura, SOS linka, inzerce, novinky a zajímavosti, chat, pohledy, soutěže.

Nalezenci

Server nalezenci.cz, je inzertní server pro všechny kdo ztratili, nebo našli zvířátko. Dále pro všechny, kdo hledají mazlíčka a chtěli by pomoci nekterému chráněnci z útulku nabídnout nový domov.

Domov miláčků

Psí útulky, útulky pro kočky, ligy na ochranu zvířat. Katalog psů, koček a jiných zvířátek pro osvojení. Popisy, obrázky a podrobnosti.

Best kennels

Registrace chovatelských stanic, psí jména, inzerce, medailony plemen a tvorba chovatelských prezentací.

Haf bez obav

Internetový magazín o psech a lidech, služby pro psy, canisterapie, poradenství.

Haf-haf

psech. Otravy, vyhlášky, inzerce.

ifauna

Spolu s adresářem chovatelských stanic. Neváhejte a vytvořte si vlastní prezentaci i s fotografií.

Psi portál Českého rozhlasu

Na těchto stránkách najdete rozsáhlý atlas plemen, dále rubriky: Poradna, Psí abeceda, Já a pes.

eFauna

Stránky o psech, základní údaje o plemenech, standardy, výchova a výcvik, výživa, zdraví. Inzerce. Galerie barevných fotografií. Soutěže, ankety, dětská stránka, termíny výstav, bonitací a svodů mladých.

Pesani

Stránky věnované psům, chovatelům a především odkazům na stránky o psech a pro psy.

Váš pes

Informace, otázky, odpovědi, komentáře o čtyřnohém příteli člověka.

Psí jména

6000 psích jmen a psí kalendář, jestli zde budou jména všechna, záleží i na vás.

Faunanet

Chov, plemena, výchova, výcvik, sport, krmení a péče o psa, poradna, inzerce, fórum, kalendář akcí, fotogalerie, galerie výtvarných děl, reportáže, postřehy, názory, infoservis, tipy pro šikovné ruce, trasy na výlety, reklama.

Canis.sk

Stránky pro majitele psů a chovatele - celosvětová databáze chovatelských stanic.

CZ-pes

Stránky nejen o výcviku, životě se psy a veterině. On-line diskuse, inzerce, chat, přehledný katalog odkazů na české i světové stránky o psech a kynologii. Výcvik psa, on-line literatura.

Chov psů

nternetový server pro chovatele psů. Plemena psů, výchova, výcvik, výstavy. Fotogalerie, chovatelské stanice, inzerce, diskuzní fórum.

Štěně

Štěňata, psi a fenky ze všech pohledů: výběr pejska, výchova a výcvik, výstavy psů a jejich výsledky, diskuze, fotogalerie, registr chovatelských stanic, inzerce.

Psí zóna

Databáze psích plemen, informace pro chovatele.

Svět psů

Mezinárodní kynologický časopis ze světa psů. Každý měsíc Vám přináší články evropských odborníků ze všech oblastí kynologie.

Adoptujte zvířatko

Pomožte opuštěným zvířatům, linky útulků, fotografie, články, pohlednice, příběhy, psi a kočičky z celého světa.

škola Kynolog

škola Kynolog nabízí výcvikové víkendy pro štěňata, začátečníky, výcvik problémových psů, zážitkové akce se psy, letní agility tábory, výcvikové tábory - vše pod vedením zkušených trenérů. termíny po celý rok, ubytování v budově nebo chatkách v krásném prostředí nedaleko Tišnova, nabídka kvalitního stravování. možnost využití areálu i pro soukromé akce.