lupa

Home  >>  Katalog firem  >>  Služby  >>  Reklama  >>  Tiskárny

Včela

Tiskárny


Odkazy

Extraprint

Od roku 2003 se zabýváme výrobou vysoce kvalitních tiskovin. Pro všechny naše klienty zajišťujeme celý výrobní proces od fotografování, přes DTP až po dopravu. Na prvním místě u nás hledejte kvalitu a velmi nízkou cenu. Tu udržujeme díky moderním technologiím, vysoké produktivitě práce a optimalizaci všech výrobních procesů.

T print

Firma T-print je na trhu již od roku 1992. Zabýváme se prodejem reklamních předmětů (tužky, zapalovače, trička, deštníky, hodinky, atd.) s potiskem. Naší specializací je tamponový tisk, ale jsme schopni Vám poskytnout komplexní servis v oblasti tištěné reklamy.

Helma

firemní prezentace tiskárny

LK print

velkoplošný exteriérový (UV stabilní) tisk na papír, PVC samolepky a plachty včetně tvarového ořezu samolepek přímo ve stroji š-135 cm - ROLAND SC545EX velkoplošný interiérový tisk š-100 cm - HP DJ500PS laminace za studena do šíře 100 cm, tepelná A3 malonákladová výroba logotypů - zalévané samolepky různých tvarů polepy reklamních a informačních tabulí řezaná grafika ze samolepících fólií - MIMAKI CG pro světelná reklama na budovy, sloupy polep automobilů, výkladů i autoplachet reklamní předměty s firemním potiskem - sito - tampo - termoražba - logotyp digitální tisk - XEROX Docucolor 250 - papír Lesk/Mat A3 až 300gr digitální tisk - RISO RN2100EP - papír A4 až 210gr (4 tiskové válce - černá, zelená, červená, modrá) offsetový tisk propagačních materiálů potisk textilu (trika, čepice, dresy, monterky apod.) - sito - termotransfer orientační systémy budov certifikovaný výrobce razítek TRODAT a štočků tepelná a kroužková vazba dokumentů

INAPA s.r.o. - ofsetová tiskárna a kartonáž

Tiskárna a kartonáž INAPA nabízí kvalitní ofsetový tisk do formátu 70x100 cm, ražbu, slepotisk, UV lak a následné knihařské zpracování. Tisk letáků, tisk časopisů, knih a brožur včetně atypických, šanony, displeje, samolepící bločky LEPIT a další polygrafická výroba. Kartonáž z hladkých a vlnitých lepenek, ozdobné kartony, kašírované obaly, transportní obaly a kontejnery z pětivrstvých a sedmivrstvých lepenek.

Ekon Jihlava - ofsetová tiskárna

Přední polygrafický výrobce publikací pro nakladatelství a tiskové agentury. Tiskárna vlastní jeden dvou a dva čtyřbarevné ploché ofsetové stroje s lakovací jednotkou, knihvazárna provádí sešitovou V1, lepenou V2 a tuhou V8 vazbu.

Darttisk

poskytujeme sítotiskový servis zaměřený na potisk reklamních a dárkových předmětů jako jsou trička, papírové tašky, batohy, deštníky, kalendáře, diáře, novoročenky aj.

České vizitky - tvorba a tisk vizitek

Komplexní řešení v oblasti návrhu, realizace a tisku vizitek. Poskytujeme laserový i ofsetový tisk.

Mitsubishi Electric – okamžitý tisk fotografií

Své digitální fotografie si můžete jednoduše vytisknout sami nebo využít on-line fotosběrnu. Bez čekání, bez poplatku za zpracování, diskrétně a jednoduše, blízko vašeho bydliště. Fotokiosky Mitsubishi s okamžitým tiskem tvoří největší síť.