lupa

Home  >>  Volný čas  >>  Mix  >>  Z Netříděné záznamy  >>  Firmy dle abecedy  >>  Firmy K

Včela

Firmy K


Odkazy

Kapitánské zkoušky

Splňte si svůj klukovský sen a staňte se kapitánem lodi! Ať už máte malou jachtu na řece či přehradě, nebo chcete brázdit moře, naše kapitánská škola z vás udělá profesionálního říčního a námořního kapitána či skippera. Máme 15 let zkušeností.

Kamerové systémy, alarmy a zabezpečení ORIS Plus

Jsme zkušenými profesionály v oblasti elektronických systémů na ochranu zboží, kamerových systémů, alarmů a dalších forem zabezpečení. Náš kompletní servis spočívá v návrhu zabezpečení, kdy využíváme naše dlouholeté zkušenosti, pokračuje instalací dle Vašich požadavků a přetrvává dále formou plné záruční a pozáruční podpory a poradenské činnosti.

Kapatex

Ručníky, osušky, župany a další froté výrobky dodáváme spolu s výšivkou nebo bez. Silný sklad a pružná výroba froté umožňuje plnit i ta náročná zadání na provedení a kvalitu. Zavedená dílna strojní výšivky a sublimační tisk rozšiřují varianty označování textilu firemními logy. Ručíme za sjednané termíny včetně expresních lhůt. Zodpovědně přistupujeme ke každému zákazníkovi a svými zkušenostmi pomáháme dosáhnout výsledku za minimálních nákladů.

KEMY Překlady

Stávajícím i potenciálním zákazníkům zaručujeme kvalitně provedené služby, včasné zpracování zakázky a individuální přístup založený na vstřícném a přátelském jednání.