lupa

Home  >>  Volný čas  >>  Mix  >>  Z Netříděné záznamy  >>  Výroba

Včela

Výroba


Odkazy

Hutní materiál Kobra Třebíč

Veškerý sortiment produkce tuzemských výrobců hutních produktů - otevřené a uzavřené profily, tyčová ocel, tyče-tvarový profil, trubky, plech, barevné kovy, v naší nabídce též najdete drobný spojovací materiál. Zakoupený materiál dopravíme až k Vám.

EDAS s.r.o. Třebíč - kovovýroba

Zakázková výroba kotlů, nádrží, kontejnerů a kovových konstrukcí, zámečnictví a zpracování plechů. Vyrábíme nerezové nádrže s atestem, dvouplášťové nádrže PHM. Výroba vzduchotechniky, cisteren a zásobníků. Prodej technických plynů, výkup barevných kovů.

Ferilex, s.r.o. - elektrosoučástky

Firma vyrábí tyto elektrosoučástky: toroidní tlumivky, tyčkové, radiální a výstupní tlumivky, transformátory, malé zalévané transformátory pro tištěné spoje, samonosné antény, cívky na feritových jádrech všech typů a další elektrosoučástky.

AEK svářecí technika

Kamenná a online prodejna svářecí techniky - svařovací stroje a příslušenství, svářečky, invertory, spotřební materiál pro svařování, náhradní díly na svařovací stroje, hořáky a další sortiment z oblasti svařovací techniky a kovoobrábění za výhodné ceny.

Dia Praha

Výrobce diamantových nástrojů ale i orovnávačů, brusných kotoučů, brusiva, CBN a PKD. DIA Praha - diamantové nástroje pro Vás.

Jemča Jemnice - Slim program

Speciální čaj od společnosti Jemča určený všem, kdo si chtějí udržet štíhlou postavu, zachovat vitalitu a dodat energii. Slim program je doplněk stravy, který přirozeným způsobem, spolu s běžnou dietou a jednoduchým cvičením, usnadňuje hubnutí.

Alfeko - hliníkové a ocelové konstrukce

Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

AD TECHNIKA

Váš partner pro automatizaci technologií, programování SCADA a PLC, řízení budov, elektropohonů (elektrmotory + měniče), VN a NN projekty a elektroinstalace a elektrorozvaděče.

Thermoplast - výroba plastových komponentů

Thermoplast Česká republika se zaměřuje na vývoj, výzkum a výrobu komponentů pro podlahové topení. V našem sortimentu najdete zrcadlové fólie, revoluční stabilizační příchytku U80, potrubí Pex/Al/Pex 16x2, natloukací příchytku, speciální funkční hmoždinku a mnoho dalších výrobků.

IC energo - projekce a montáže energozařízení

Návrh, projekce a montážní práce v průmyslových oblastech energetiky a měřící a regulační techniky včetně jaderné, výzkum podmínek a opatření umožňujících efektivní zapojení českých jaderných bloků do energetické soustavy.

Nástrojárna Pekárek

Výroba a konstrukce forem, zařízení, jednoúčelových strojů. CNC obrábění, lisování plastů.

Superhard - PKD, CBN, PCD, karbidové destičky

Firma dodává PKD destičky, PDC destičky, CBN destičky,karbidové destičky, speciální diamantové destičky pro CNC obrábění, obrábění hliníku, obrábění kalených ocelí speciální destičky

Miloš Pecka

Čističky - Ekocis s.r.o. výrobce a dodavatel ČOV. Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem čistíren odpadních vod, bazénů s příslušenstvím, zastřešení, vodoměrných šachet, čerpacích stanic a dalších výrobků z polypropylenu.

K-com

Společnost nabízí i volné kapacity na povrchové a dekorativní broušení nerezových materiálů. Možno strojně brousit a kartáčovat profily, jakly, čtyřhrany, ploché materiály a i trubky.

Ohýbání trubek na CNC ohýbačce

Společnost BERYL se od roku 1995 zaměřuje na výrobu dveřních a jistících madel, prodejem dveřního kování pro většinu vchodových systémů včetně celoskleněných dveří, výrobou zábradlí a schodišťových madel.

Horácké kovodružstvo Třebíč

Kovovýroba zahrnující laserové řezání, ohýbání plechu,výrobky z plechu - integrální kryty výrobních strojů,rozvaděče, nádrže,svařence. Dále povrchová úprava - prášková lakovna, stříkání. Drobné výrobky pro domácnost - mlýnek na obilí, síta pro průmysl i domácnosti. Novinka : moderní zařízení pro řezání laserem.

Doucha - el. rozvaděče a kovovýroba

Vyrábíme elektrické rozvaděče a rozvaděčové skříně. Dále nabízíme služby kovovýroby: řezání laserem - laserové řezání plechů, prášková lakovna, zpracování plechů - ohýbání, ohraňování a řezání plechu, svařování kovů, svařování nerezu a bodové svařování, klasická kovovýroba.

Raphia s.r.o. - kartonáž, papírové krabice a lepenkové obaly

Společnost působí v oblasti výroby kartonáže. Vyrábíme papírové i lepenkové obaly, krabice, proklady, různých tvarů, typů a provedení. Zakázky jsou realizovány komplexně včetně grafického návrhu, vyvzorkování zvoleného konstrukčního typu obalu, zhotovení výsekového nástroje, vlastní výroby až po kompletaci a dopravu k zákazníkovi. Nabízíme zajímavé dodací termíny a dokážeme uspokojit specifické požadavky klientů v oblasti výroby i odborného poradenství.

Výroba a prodej zahradních krbů

Vyrábíme a prodáváme zahradní venkovní betonové krby s udírnou, nástavce komínů k zahradním krbům, betonové stolky k zahradním krbům, příslušenství k zahradním krbům, zahradní sedací soupravy z betonu a z litiny, betonové vázy pro mobilní zeleň.

Gravírovaní skla - pohárů

Brousíme poháry pro různé významné události jako jsou výročí a svatby, narozeniny, jmeniny, Sv. Valentýn, stužkové slavnosti, promoce a další.

Kovovýroba Vitam.cz, fotovoltaika a povrchová úprava

Kovovýroba, ohraňování, dělení, svařování, povrchová úprava, lakování, tryskání, zinkování, fotovoltaika, stojany pod panely, komponenty pro uchycení, profily a panely, kovové nádrže, kovové skřínky a kovové konstrukce.

ZLP s.r.o. - zabalte to s námi

Společnost ZLP s.r.o., sídlící v Senohrabech, se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu (obalové fólie, igelitové sáčky a obaly, plastové pytle vše možno dodat i s potiskem). Jsme zároveň i distributoři, proto zaručujeme nejlevnější ceny.