lupa

Eternal Mat Revital

Eternal Mat Revital

Logo - obrázek

Eternal Mat Revital

Je to universální vodou ředitelná barva pro vnitřní i venkovní použití, určená k nátěrům dřeva, kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, sádrokartonu, betonu, vláknocementových a třískocementových desek.

Vzhledem k velmi dobré přilnavosti na starých olejových a syntetickýsh nátěrech je velmi vhodný pro obnovovací nátěry. Je vhodný pro nátěry oken a dveří, zárubní, těles ústředního topení a nábytku. Tvoří poměrně dobré elastické matné nátěry s vysokou odolností na povětrnosti.

Vyznačuje se velmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivem a rychlím zasycháním. Není určen k nátěrům betonových podlah, použíjte Eternal Stabil.

Návod k Použití: Eternal mat revital se po řádném promíchání nanáší na suchý, dokonale očištěný a odmaštěný podklad (vodou se saponátem) zbavený nesoudržných částic a zbytků nepřilnavých nátěrů štětcem, válečkem nebo stříkáním při teplotě podkladu a prostředí v rozmezí 8 až 30 stupňů a relativní vlhkosti vzduchu 75%. Podle technologie nanášení je možné upravit konzistenci nátěrové hmoty vodou do 15%. Barvu nanášejte ve 2 - 3 vrstvách v časovém rozmezí minimálně 2 hodin při 20stupních. Při nižší teplotě nebo vyšší vlhkosti je nutno časové rozmšzí prodloužit.

Vydatnost:

pozinkový plech, hliníkový plech - 0,28-0,30 kg/m2

beton - 0,28-0,30 kg/m2

dřevo - dřevovláknité desky - 0,35-0,40 kg/m2


Adresa:

Malování pokojů - návody


Telefon:  
E-mail:    
WWW:   /eternal_mat_revital-34-45-1.html