lupa

Primalex Procolor

Primalex Procolor

Logo - obrázek

Primalex Procolor

Před vlastním malováním zbavíme stěny nebo sádrokartonové desky prachu, silnější vrstvy starých nátěrů oškrábeme, případné mastnoty omyjeme mýdlovým roztokem. Nové stěny, sádrokartonové desky a slabší vrstvy starých nátěrů penetrujeme(zpevníme) Primalexem hloubkovou penetracínebo primalexem universální penetrací podle návodu k použití. Pro nanášení penetrace na méně pevné podklady používáme raději štětku, novou omítku penetrujeme až po jejím vyzrání, to je minimálně po 4 týdnech.

Obarvený primalex procolor není nutné ředit. Před použitím je nutno obsah promýchat. Nanáší se válečkem, štětkou nebo stříkáním. Na sádrokarton je vhodné použít váleček určený na sádrokarton. Nátěrovou hmotu postačí aplikovat jedenkrát, vždy po zaschnutí předchozí vrstvy.Pokud se jedná o sytě oranžové a červené odstíny, je nutné aplikovat více vrstev.

Pokud se primalex procolor naředí vodou do 20%, použijte jej pouze na první nátěr savého podkladu. (Nepoužívat na méně savé nerovné plochy, kde v důsledku naředění může docházet ke slévání nátěru). Na druhý nátěr není doporučeno nátěr ředit. Nanášejte při teplotě višší než 10 stupňů. Při aplikaci je doporučeno zakrýt nenatírané plochy a ostatní vybavení. Znečištěná místa a malířské potřeby je nutno umýt před zaschnutím nátěrové hmoty.


Adresa:

Malování pokojů - návody


Telefon:  
E-mail:    
WWW:   /primalex_procolor-34-56-1.html